Mustafa Kemal Mah. 2129 Sk No:6/1 Çankaya/Ankara
+90 312 219 54 77
info@drkenansener.com

Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp


Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası

drkenansener.com web sitesini ziyaret eden herkes aşağıda yer verilen kuralları/uyarıları okumuş ve kabul etmiş varsayılır.

Bu web sitesi Doç. Dr. Kenan ŞENER’ın kişisel web sitesi olup, bu web sitesinin içeriğinde yer verilen tedavi yaklaşımlarının ve diğer hususların bir kısmı Doç. Dr. Kenan ŞENER’ın özel muayenehanesinde sunulan hizmetlerden olmakla beraber bazı tedavi yaklaşımları ve yer verilen içerikler için ise herhangi bir hizmet sunumu söz konusu olmayıp bilgi, görüş, öneri yahut web içeriğinin zenginleştirilmesi amacıyla ziyaretçilerle paylaşılmaktadır. Hangi hizmetlerin verildiğini öğrenmek için drkenansener.com/iletisim/ sayfasını ziyaret ederek Doç. Dr. Kenan ŞENER’ın özel muayenehanesiyle iletişime geçebilirsiniz.

drkenansener.com web sitesinde yer verilen içerik ve paylaşımlar tedavi, tanı amacıyla kullanılmaz. Kullanılması halinde doğabilecek her türlü maddi ve manevi zarardan dolayı Doç. Dr. Kenan ŞENER ve web içeriğine katkı sağlayan 3. kişiler sorumlu tutulamaz. Herhangi bir sağlık sorununuz için lütfen kişisel doktorunuza veya en yakın sağlık merkezine başvurunuz. drkenansener.com web sitesinde yer verilen bilgileri tanı ya da tedavi olarak kullanılması durumunda doğabilecek her nevi zarardan dolayı ziyaretçi kişisel sorumluluğunu ve sonuçlarını üstendiğini kabul ve taahhüt etmiş olur.

Web içeriğinde yer alan form gönderimi, yorum ve benzeri araçların kullanımı sonucu 3. kişilerin herhangi bir hukuki talep yahut iddiasının muhatabı söz konusu içeriği oluşturan ziyaretçi olup hiçbir şekilde drkenansener.com ya da Doç. Dr. Kenan ŞENER sorumlu tutulamaz ve herhangi bir talepte bulunulamaz. Cezai soruşturma ya da kovuşturma doğurabilecek, hukuki çekişme oluşturabilecek ya da web içerik yönetimince görülen lüzum üzerine ilgili içeriğin tespiti yahut bildirimi neticesinde içeriği oluşturan ziyaretçiye önceden bildirimde bulunulmadan ve herhangi bir onay almaksızın içeriğin bir kısmı yahut tamamı kaldırılabilir. İçeriğin mahiyetine göre yapılacak değerlendirme neticesinde çeşitli hukuki sürecin başlatılması yoluna gidilebileceğini ziyaretçi kabul eder.

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca İnternet Sitesi’nin tasarım ve yazılımı dahil olmak üzere tüm yazılı ve görsel içeriği “eser” olarak nitelendirilmekte olup, drkenansener.com mülkiyet hakkı ile mali, yararlanma, kullandırma ve devir hakları Doç. Dr. Kenan ŞENER ‘a aittir. İhlali halinde yasal hakların korunması, tecavüzün defi ile maddi ve manevi her türlü zararın giderilmesi için yasal başvuru hakkı saklıdır.
Bir içeriğin web sayfasında anonim olarak paylaşılıyor olması tek başına lisans, telif hakkı, patent ve sair fikri mülkiyet hakkı vermiş olmaz. drkenansener.com üzerindeki içeriğin herhangi bir şekilde elde edilip izinsiz kullanımı yasaktır. Aksi davranış çeşitli hukuki sorumluluğa neden olduğunu ve kendisine bu hususun hatırlatıldığını ziyaretçi kabul ve taahhüt eder.

İşbu Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası dahil olmak üzere drkenansener.com web sitesinde yer alan herhangi bir içerik herhangi bir şartta tabi olmaksızın lüzum görülen herhangi bir zaman diliminde tek taraflı olarak değiştirebilir. Bu işlem öncesinde, esnasında ya da sonrasında ziyaretçileri bilgilendirmekle yükümlü değildir. Doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı da bir iddia veya talepte bulunulamaz.

drkenansener.com © 2021


Doktorunuza Ücretsiz Danışın!

    İçeriği Paylaş